ارتباط سرکه سیب با لاغری

ارتباط سرکه سیب با لاغری

یکی از موثرترین مواد برای لاغری سرکه سیب می باشد. سرکه سیب بعنوان یکی از موادی مطرح میشود که افراد از آن جهت لاغری استفاده می کنند. سرکه سیب همچنین سرشار از مواد مغذی چون ویتامین، آنزیم، مواد معدنی و... می باشد.

بهترین روش استفاده از سرکه سیب برای لاغری مخلوط آن با آب است. به این صورت که 350 میلی لیتر آب را با 2 قاشق غذا خوری سرکه سیب مخلوط کنید و آن را قبل از هر وعده غذایی قبل نهار و شام میل کنید.

از جمله فواید سرکه سیب این است که سیستم گوارش را تمیز وقلیایی می کند. همچنین در اثر مصرف زیاد غذا ممکن است اسید معده به مقدار کافی ترشح نشود در این صورت اسید معده به مقدار کافی نبودن نمی تواند غذای معده را هضم کند. به همین دلیل غذای باقی مانده سبب چاقی می گردد. همچنین سرکه سیب حاوی مقادیری اسید استیک می باشد که این امر سبب کاهش اشتها و کاهش تمایل به مصرف شیرینی می گردد.

به این نکته توجه کنید که در غذا از مقادیر زیاد سرکه استفاده نکنید چون ترکیب آن عوض می شود. برای مثال از ترکیب زیاد سرکه با روغن بپرهیزید چون باعث اختلالات شیمیایی می گردد و تاثیر اولیه خود را ندارد. پس بهترین روش استفاده از سرکه سیب جهت لاغری و کاهش اشتها مصرف 2 قاشق غذا خوری از آن با آب می باشد.

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

مقایسه 0
قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

قیمت ها با مالیات

پرداخت