counter free hit invisible

درباره ما

شرکت ما

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • گارانتی اصالت

مجوز فعالیت


cms-img
فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی ابو سینا

فروشگاه اینترنتی ابوسینا با موضوع تهیه و توزیع و پخش تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و مواد مصرفی بهداشتی ، پزشکی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی و امور مرتبط با آن فعالیت خود را آغاز کرد . با توجه به پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک در دنیا و فروش محصولات پزشکی و آزمایشگاهی به صورت آنلاین و کمک به علوم آزمایشگاهی و پزشکی ، شرکت ژن پژوهان شمال همگام با برترین فروشگاه های مارکت پلیس تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در دنیا ، اولین بازار فروش این محصولات با برترین متد ها و نیروهای انسانی را تاسیس کرده و فروشندگاه محصولات آزمایشگاهی و پزشکی به راحتی می توانند فروشگاه خودشان را در وب سایت ابوسینا راه اندازی و محصولات خود را به تمام شهرهای ایران بفروش برسانند. جهت ارتباط با دفتر فروشگاه از راه های زیر می توانید اقدام نمایید.

ایمیل : info@abosina.com

شماره تماس : ۷۹۲۲ ۲۸۴۲ - ۰۲۱

دیگر فعالیت ها

فروشگاه ابوسینا با معرفی جدیدترین برند های تولید تجهیزات آزمایشگاهی بهترین انتخاب را جهت خرید به شما معرفی خواهد نمود. وب سایت ابوسینا به عنوان یک بازار  فروش می تواند برند شما را ثبت و به برند سازی محصولات شما کمک قابل توجهی کند.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی

با توجه به رشد تجارت الکترونیک در دنیا و در همه زمینه ها اقدام به تاسیس و راه اندازی وب سایت فروشگاهی جهت فروش محصولات خود در عرصه ملی و حتی تجارت بین المللی کرده است . ابو سینا در تجارت الکترونیک کار خواهد کرد و هیچ سایت یا فروشگاه آنلاین دیگری وابسته یا زیر مجموعه آن نیست.

WWW.ABOSINA.COM


مقایسه 0

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

قیمت ها با مالیات

پرداخت